Sofer depozit (zona Industriilor – metrou Republica)

Full time @GENERAL BUSINESS SYSTEM S.R.L. în Comerț
  • Ilfov, Romania
  • Dată publicare : aprilie 10, 2024
  • Salariu: 5.000 lei - 5.000 lei / lună

Descriere job

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere cat. B,
  • Disponibilitate la deplasari in afara orasului si program prelungit la nevoie,
  • Orientare catre echipa/client, bune abilitati de comunicare,
  • Capacitatea de a respecta termenele limită și de a prioritiza sarcinile
  • Experienta de cel putin 1 an in conducerea de autovehicule de transport marfa (constituie un avantaj)
  • Detine cunostinte de utilizare WMS si MS Excel (constituie un avantaj)
  • Mininim studii medii finalizate
  • Dorința de a învața și de a asimila cunoștințe pentru eficientizarea activitatii
  • Este responsabil si constiincios.

Descrierea jobului

Rolul de Sofer depozit in cadrul companiei General Business System – Sos. Oxigenului 2A, sat Caldararu jud. Ilfov, implica:

Obiectiv principal:
– Pregatirea produselor, etichetarea, ambalarea si distributia produselor Samsonite, din depozitul firmei catre magazinele proprii din Bucuresti sau catre clientul final, prin livrare directa si prin curier.

Responsabilităţi principale:

  • Participarea la operatiunile de colectare/etichetare a produselor din depozit si incarcare/descarcare a marfii (depozit/magazine proprii/client final)
  • Ridicarea comenzilor din depozit pe baza de aviz si predarea documentelor si avizelor semnate pentru efectuarea in bune conditii a transportului marfurilor.
  • Conducerea masinilor firmei in conformitate cu instructiunile prevazute de companie si cu legislația rutiera în vigoare

Beneficii:

  • Salariu net – 5000 Ron
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Masa de pranz asigurata de companie

Competențe necesare