Societatea Dobrogea Patiserie angajeaza electrician/electromecanic

Full time @Dobrogea Patiserie S.R.L. în Alimentară
  • Constanta, Romania
  • Dată publicare : mai 7, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Dobrogea Patiserie SRL., societate comerciala cu capital 100% privat, producator a unei vaste game sortimentale de produse de panificatie, patiserie, produse congelate, angajeaza electrician/electromecanic.

descrierea jobului:

-realizarea lucrărilor de întreţinere, reparare, verificare, reglarea parametrilor de funcţionare şi pregătirea instalaţiilor, utilajelor şi echipamentelor pentru procesul de fabricaţie

Cerintele postului:
-absolvent liceu de specialitate/ scoală profesionala de specialitate/ cursuri de calificare
-experienta de minim un an in domeniu, constituie un avantaj;
-capacitatea de a lucra in echipa, constiinciozitate;

Domiciliu : – Mun. Constanta sau localitati limitrofe
Beneficii:
* pachet salarial atractiv cu acordare facilitati fiscale, conform legislatiei aplicabile;
* tichete de masa;
* prima de vacanta;
* pe anumite rute, asiguram transportul la si de la punctul de lucru al firmei, pentru personalul cu domiciliul in afara Mun. Constanta;