Proiectant Sisteme de Securitate / Curenți Slabi

Full time @EADGRUP SRL în Prestări servicii
  • Iasi, Romania
  • Dată publicare : aprilie 1, 2024
  • Salariu: Negociabil

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Absolvent

EadGrup SRL, angajează INGINER PROIECTANT in Iași cu program Full-Time, experiența minima recomandata este de 1 an. Salariu este negociabil. Locul de munca este la birou + teren.

Descrierea Jobului:
– întocmește proiecte tehnice de instalații electrice curenți slabi (sisteme detecție si avertizare la incendiu, control acces, detecție si avertizare la efracție, supraveghere video, detecție perimetrala, voce-date) conform standardelor in vigoare pentru toate fazele de proiectare;
– elaborează soluții tehnice de proiectare;
– propune si implementează soluții si echipamente moderne in documentația de proiectare;
– întocmește listele de cantități, de lucrări si echipamente;
– avizare interna si la beneficiar a documentației;
– face vizite in obiective in vederea întocmirii documentațiilor tehnice pentru sisteme curenți slabi
– verifica implementarea soluțiilor tehnice;
– emite dispoziții de șantier pentru fiecare modificare apărută in proiecte din momentul începerii lucrărilor si pana la punerea in funcțiune a sistemelor tehnice.

Cerințe:
– studii superioare finalizate in domeniul ingineriei;
– minim 1 an experiența in proiectarea specifica domeniului curenților slabi(sisteme detecție si avertizare la incendiu, control acces, detecție si avertizare la efracție, supraveghere video, detecție perimetrala, voce-date)
– bune cunoștiințe AutoCAD, 2d/3d, Revit, Microsoft Office;
– limba engleza (scris / vorbit) nivel mediu;
– spirit de observație si maxima atenție la detalii.
– bune abilități de lucru in echipa.
– constituie avantaj certificare PROIECTANT SISTEME DE SECURITATE;
– constituie avantaj deținere permis auto CAT. B.

Oferta:
– salariu corelat cu nivelul pieței;
– oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu profesional;
– laptop, telefon si altele in funcție de rezultate;
– participare la programe de instruire;

Ne puteți trimite CV-ul pe adresa de e-mail marketing@eadgrup.ro