Operator Call-Center

Full time @Amato BestSeller în Call-center / BPO
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : aprilie 29, 2024
  • Salariu: 3.000 lei - 4.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Necalificat

Descriere job

Candidatul Ideal

– persoană pozitivă deschisă la experiențe noi
– vorbește fluent limba română
– are spirit de schipă
– deține calități de comunicare și convingere în discuția cu clienții
– orientare către rezultat
– capacitate de a lucra în echipă

Descrierea jobului

– informarea clienților companiei despre evenimentele care le organizează
– Apeluri reci, informare primară în scop publicitar
– lucru cu baza de date și completarea rapoartelor
– raportarea situaților nestandarte către superiori
– prezență zilnică la birou ( 5 zile pe săptămână)

Descrierea companiei

Compania AmatobESTSELLER S.R.L este o multinațională recent deschisă în România dar cu peste 15 ani de experiență pe piața internațională.