Mecanic linie productie

Full time @Industries Yield în Textilă
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : aprilie 21, 2024
  • Salariu: Negociabil

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Ai terminat un profil tehnic si doresti sa iti faci o cariera ?

Moncler Industries Yield a pregatit pentru tine un program de dezvoltare pentru pozitia de mecanic, in cadrul departamentului nostru de productie.

Ce urmeaza sa faci? Vei parcurge toti pasii pentru a invata meseria de mecanic alaturi de cei mai buni profesionisti din productie, intr-o companie care se afla in top branduri de lux si este in continua dezvoltare . Vei invata operatii de intretinere, reparatii si mentenanta mecanica fina, in special pentru masini industriale electrice de cusut.

Cerințe:

  • Absolvent studii tehnice
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida
  • Persoana dinamica, proactiva si responsabila
  • Capacitate de lucru in echipa
  • Abilitati tehnice in domeniul mecanic
  • Experienta in mecanica fina – reparatie si intretinere masini de cusut cel putin 2 ani – reprezinta avantaj

Responsabilitati:

  • Efectuarea de activitati specifice de intretinere neplanificata/ planificata asupra echipamentelor de productie pentru a asigura disponibiltatea tehnica a acestora;
  • Folosirea corecta a uneltelor/ dispozitivelor, a pieselor de schimb si a metodelor specifice pentru activitatile de intretinere a echipamentului de productie;
  • Sugestii de imbunatatire a procesului de mentenanta si a echipamentului de productie;
  • Ofera suport in gasirea solutiilor tehnice alternative in cazul defectiunilor echipamentelor care nu pot fi reparate;
  • Este responsabil de activitatile de reparatii si intretinere a echipamentelor si utilajelor din sectiile de productie si se asigura de continuitatea fluxului de productie;

Beneficii:

  • Salariu in functie de experienta
  • Tichete de masa in valoare de 35 lei / zi lucrata
  • Tichete cadou de Sarbatori
  • Transport asigurat sau decontat integral
  • Facilitate pentru masa de pranz
  • Bonus de loialitate
  • Bonus daca ne recomanzi un prieten/vecin
  • Program de lucru intr-un singur schimb
  • Conditii de munca la standarde europene

Vino la sediul nostru din Strada Tazlaului, nr. 7 bis.

Prin aplicarea la acest job, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform regulamentului privind prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare în procesul de recrutare.