Manager Business pentru Fabrica de Deshidratare Fructe și Legume

Full time @BEST AGLA PROD în Producție
  • Giurgiu, Romania
  • Dată publicare : aprilie 16, 2024
  • Salariu: Negociabil

Detalii job

  • Nivel carieră Senior level (>5 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Căutăm un profesionist dinamic și dedicat pentru a se alătura echipei noastre ca Manager Business la Fabrica noastră de Deshidratare Fructe și Legume. Dacă ești pasionat de industria alimentară și ai abilități solide în gestionarea afacerilor, aceasta este o oportunitate extraordinară de a te implica într-un domeniu în plină dezvoltare și de a-ți pune în valoare talentul managerial.

Responsabilitățile tale vor include:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de afaceri pentru a stimula creșterea și a atinge obiectivele de vânzări.
Identificarea și gestionarea relațiilor cu clienții cheie, creând parteneriate durabile.
Coordonarea activităților operaționale, asigurându-te că toate procesele sunt optimizate și eficiente.
Monitorizarea pieței și analizarea tendințelor, adaptându-te în permanență la cerințele și nevoile clienților.
Gestionarea echipei, oferind suport și îndrumare pentru a atinge rezultatele dorite.
Asigurarea conformității cu normele de calitate și siguranță alimentară.
Cerințele postului:

Experiență anterioară în managementul afacerilor, preferabil în industria alimentară sau producția alimentară.
Abilități solide de comunicare și negociere, cu o atenție deosebită la detalii.
Capacitatea de a lua decizii strategice și de a rezolva problemele în mod eficient.
Orientare către rezultate și obiective clare.
Cunoștințe în domeniul siguranței alimentare și conformității cu reglementările relevante.
Abilități de leadership și de gestionare a echipei.
Dacă te recunoști în această descriere și ești pregătit să-ți aduci contribuția într-o echipă dinamică, trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție. Te rugăm să menționezi în subiectul e-mailului „Manager Business – Fabrica de Deshidratare Fructe și Legume”.

Ne dorim să lucrăm cu o persoană dedicată și pasionată, care să se alăture echipei noastre în crearea unui succes comun. Oferim un pachet salarial competitiv, oportunități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru stimulant.

Vino să faci parte dintr-o echipă inovatoare și să aduci contribuția ta într-o industrie care are un impact pozitiv asupra sănătății și alimentației.

Competențe necesare