Consilier Vanzari

Full time Part time @AromaAvenue în Marketing / PR , în Sport / Frumusețe
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : aprilie 9, 2024
  • Salariu: 500 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență
  • Nivel studii Student

Descriere job

Oportunitate de carieră în vânzări directe MLM!

Căutăm persoane dinamice și entuziaste să se alăture echipei noastre ca și consilieri MLM. Dacă sunteți o persoană sociabilă, dornică să își dezvolte abilitățile de vânzare și să construiască o rețea puternică, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Responsabilități:Promovarea și vânzarea produselor noastre de înaltă calitate în rândul clienților.Construirea și menținerea relațiilor cu clienții pentru a asigura satisfacția și loialitatea acestora.Recrutarea și formarea de noi membri în rețeaua MLM.

Cerințe:Abilități excelente de comunicare și persuasiune.Capacitatea de a lucra independent și în echipă.Dorința de a învăța și de a se dezvolta în industria vânzărilor directe.Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să vă construiți propria afacere în vânzările directe MLM, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la aroma.avenue@yahoo.com.

Oportunitatea de a câștiga venituri competitive și de a vă dezvolta profesional vă așteaptă!