Consilier identificare piese auto-dezmembrari

Full time @CARPEDIA în Mașini / Auto
  • Bacau, Romania
  • Dat─â publicare : aprilie 20, 2024
  • Salariu: 3.500 lei - 4.500 lei / lun─â

Detalii job

  • Nivel carier─â Mid level (2-5 ani)

Descriere job

­čÜŚ­čĺ╝ ANUN╚Ü DE ANGAJARE ­čĺ╝­čÜŚ

Ne dezvoltăm și căutăm parteneri noi în echipă! Vrem să faci parte din echipa noastră, căutăm persoane cu atitudine pozitivă, organizate și atente la detalii.

Ce ne dorim de la viitorul coleg:

– S─â de╚Ťin─â informa╚Ťii/cuno╚Ötin╚Ťe de operare programe de identificare piese auto
– Cuno╚Ötin╚Ťele tehnice despre piesele auto ale autoturismelor constituie un avantaj
– Cuno╚Ötin╚Ťe de operare PC (Word, Excel)
– Abilit─â╚Ťi excelente de comunicare ╚Öi spirit de echip─â, dublate de r─âbdare
– Permis categoria B

Descrierea jobului:

– Consultarea clien╚Ťilor: Ascultarea necesit─â╚Ťilor clien╚Ťilor ╚Öi oferirea de sfaturi ╚Öi recomand─âri ├«n leg─âtur─â cu piesele auto necesare pentru vehiculul lor.
– Identificarea pieselor: Utilizarea cuno╚Ötin╚Ťelor despre vehicule ╚Öi piese auto pentru a identifica ╚Öi selecta piesele potrivite pentru clien╚Ťi.
– Verificarea compatibilit─â╚Ťii: Asigurarea compatibilit─â╚Ťii pieselor identificate cu vehiculul specific al clientului prin verificarea anului fabrica╚Ťiei, a modelului ╚Öi a altor caracteristici relevante.
– Furnizarea informa╚Ťiilor: Oferirea de informa╚Ťii precise ╚Öi detaliate despre piesele auto disponibile ├«n dezmembr─âri, inclusiv starea lor, pre╚Ťul ╚Öi alte detalii relevante.
– Consilierea ├«n luarea deciziilor: Ajutarea clien╚Ťilor ├«n alegerea celor mai potrivite piese auto ├«n func╚Ťie de necesit─â╚Ťile lor, bugetul disponibil ╚Öi alte considera╚Ťii importante.
– Asisten╚Ť─â ├«n achizi╚Ťie: Oferirea de asisten╚Ť─â ├«n procesul de achizi╚Ťie a pieselor auto, inclusiv furnizarea de informa╚Ťii despre modalit─â╚Ťile de plat─â, termenii ╚Öi condi╚Ťiile de v├ónzare ╚Öi alte aspecte legate de tranzac╚Ťie.
– Servicii post-v├ónzare: Oferirea de suport ╚Öi asisten╚Ť─â clien╚Ťilor ├«n cazul ├«n care apar probleme sau ├«ntreb─âri ├«n leg─âtur─â cu piesele auto achizi╚Ťionate.

Ce ├«╚Ťi oferim:

– Salariu corespunz─âtor cu experien╚Ťa: ├«ntre 3.500 ╚Öi 4.500 RON
– Tichete de mas─â pe zi lucrata
– Pachet salarial competitiv, ├«n func╚Ťie de experien╚Ť─â ╚Öi performan╚Ťe
– Mediu de lucru profesionist ╚Öi echip─â dedicat─â
– Oportunit─â╚Ťi de dezvoltare profesional─â ╚Öi avansare ├«n cadrul companiei
– Beneficii suplimentare, cum ar fi asigurare medical─â, concediu pl─âtit ╚Öi voucher de vacan╚Ť─â

­čĽĺ Program de lucru: luni ÔÇô vineri, 8.00 ÔÇô 17.00, cu o or─â pauz─â de mas─â.

Despre noi: Suntem specializa╚Ťi ├«n dezmembr─âri auto ╚Öi ne g─âse╚Öti pe Str. ╚śtefan cel Mare nr. 73, Com. Secuieni, Jud. Bac─âu. Mai multe detalii despre noi g─âse╚Öti pe [dezonline.ro](https://dezonline.ro).

#Angajare #Dezvoltare #Echip─â #Bac─âu