Tehnician mentenanta de hotel – in Otopeni

Full time @Comtel Focus SA în Turism / HoReCa
  • Otopeni, Romania
  • Dată publicare : mai 16, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Descriere job

Candidatul Ideal :

Locuiesti in orasul Otopeni sau in apropiere?

Ti-ar placea sa fii imaginea hotelului nostru?

Sa fii o gazda buna si sa oferi oaspetilor serviciile hotelului, totul cu buna dispozitie si zambitor…

Te diferentiezi prin :

Ai experienta de lucru ca si zugrav, fochist, instalator, electrician

Ai calificare de fochist, electrician, instalator etc.

Esti disciplinat, harnic, organizat, atent la detalii si responsabil.

Ai abilitati bune de comuncare si de lucru in echipa.

Descrierea jobului :

Efectueaza lucrari in domeniul specific de activitate, verifica si mentine echipamentele, instalatiile etc.

Asigura servicii de mentenanta pentru intregul spatiu al hotelului astfel incat sa functioneze conform standardelor acestuia.

Rezolvarea prompta a solicitarilor oaspetilor hotelului legate de domeniul specific de activitate.

Program de lucru : de luni pana duminica, in ture de zi si de noapte, de 8 sau 12 ore, cu respectarea repaosului legal.

Oferim urmatoarele beneficii :

– abonament servicii medicale

– tichete de masa

– decontare transport

– cantina

– prime si beneficii de performanta, prima anuala de vacanta etc