Tehnician IT

Full time @junior group srl în IT / Telecom
  • Constanta, Romania
  • Dată publicare : iunie 17, 2024

Detalii job

  • Nivel studii Absolvent

Junior Group – firma autorizata in depanare echipamente IT si instalari sisteme de securitate (supraveghere video , sisteme de alarma , automatizari porti , interfonie , control acces)
angajeaza tehnician/ electrician sisteme de securitate (curenti slabi ) sau ajutor tehnician sisteme de securitate.
Conditii:
– sa detina permis de conducere cat. B
– sa aiba cunostinte in domeniul sistemelor de alarma, supraveghere video, control acces, a sistemelor de detectie, alarmare
Cine e interesat sa capete experienta in acest domeniu, se poate forma in cadrul firmei noastre.
– se doreste: seriozitate, profesionalism, spirit de echipa, rezistenta la stres, disponibilitate la munca pe teren.
Descrierea jobului
Jobul presupune :
– instalarea sistemelor de securitate: efractie, TVCI, control acces , aautomatizari porti ,control acces si interfonie si service-ul acestora in perioada de garantie si post garantie;
-depanare echipamente IT
– verificarea periodica a echipamentelor instalate;
Vă oferim:
– Salariu motivant, negociabil in functie de pregatire si experienta;
– Bonusuri de performanta
– Punctualitatea plătii salariilor;
– Stabilitate la locul de muncă;
Va rugam sa ne trimiteti CV-ul dvs la adresa de e-mail: office@junior.ro.