Specialist Spații pentru Închiriere

Full time @Hrvizer în Prestări servicii
  • Galati, Romania
  • Dată publicare : iulie 20, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Descriere job

Departament: Imobiliare/Administrativ

Locație: Galați

Tipul angajării: Full-time

Descrierea Postului: Recrutăm pentru clientul nostru, o companie ce activează în industria real-state un Specialist Spații pentru Închiriere dedicat și proactiv, care să se alăture echipei. Candidatul ideal va fi responsabil de gestionarea eficientă a spațiilor de închiriere ale companiei, identificarea și atragerea de noi clienți, precum și de negocierea contractelor de închiriere.

Responsabilități Principale:

· Gestionarea și administrarea spațiilor de închiriere ale companiei.

· Identificarea și atragerea de noi clienți pentru spațiile disponibile.

· Menținerea relațiilor cu clienții existenți și asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție.

· Negocierea termenilor și condițiilor contractelor de închiriere.

· Realizarea vizitelor și prezentărilor spațiilor pentru potențialii chiriași.

· Monitorizarea pieței imobiliare și identificarea oportunităților de creștere și expansiune.

· Pregătirea și actualizarea documentației necesare pentru închirierea spațiilor.

· Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura pregătirea și întreținerea optimă a spațiilor.

· Dezvoltarea și implementarea de strategii eficiente de marketing pentru promovarea spațiilor de închiriere.

· Monitorizarea și raportarea performanțelor de închiriere și a satisfacției clienților.

Cerințe:

· Studii superioare, preferabil în domeniul imobiliar, managementului afacerilor sau un domeniu conex.

· Experiență în domeniul vânzărilor B2B, B2C.

· Abilități excelente de vânzări și negociere.

· Capacitatea de a identifica și atrage noi clienți.

· Cunoștințe solide despre piața imobiliară locală și tendințele acesteia.

· Abilități excelente de comunicare și relaționare interumană.

· Abilități bune de organizare și planificare.

· Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune.

· Cunoștințe de bază în utilizarea pachetului Microsoft Office.

· Permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Beneficii:

· Pachet salarial competitiv și comisioane din vânzări.

· Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri de specialitate.Mediu de lucru dinamic și prietenos.

· Concedii de odihnă și alte beneficii conform legislației muncii.

Cum să aplicați: Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email recrutare@hrvizer.ro