Specialist SEAP (Sistemul Electronic de Achiziții Publice)

Full time @MEDITECH srl în Medicină
  • Baia Mare, Romania
  • Dată publicare : iulie 4, 2024
  • Salariu: Negociabil

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Esti in cautarea unei oportunitati de cariera in domeniul achizitiilor publice? Esti pasionat de eficientizarea proceselor si vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica? Atunci pozitia de Specialist SEAP ar putea fi potrivita pentru tine!

Rolul și responsabilitățile:

Administrarea și monitorizarea Sistemului Electronic de Achiziții Publice conform legislației în vigoare;
Asigurarea corectitudinii și transparenței procedurilor de achiziții publice desfășurate prin SEAP;
Colaborarea cu diverse departamente pentru implementarea eficientă a achizițiilor publice electronice;
Asistență și suport pentru utilizatorii SEAP în rezolvarea problemelor tehnice sau operaționale.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul achizițiilor publice sau cunoștințe solide în legislația achizițiilor publice;
Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă;
Cunoștințe tehnice solide pentru utilizarea eficientă a platformei SEAP;
Capacitatea de a gestiona eficient sarcinile multiple și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional stimulant și dinamic;
Dezvoltare profesională continuă prin participarea la training-uri și workshop-uri specializate în domeniul achizițiilor publice;
Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.

Dacă ești dornic să te alături unei echipe profesioniste și să contribui la buna desfășurare a achizițiilor publice electronice, aplică acum pentru poziția de Specialist SEAP!

Competențe necesare