Secretara / Asistent Manager

Full time @Eadoris Romania SRL în Prestări servicii
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : martie 29, 2024
  • Aplică până la : martie 21, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Angajam SECRETARA

Esti comunicativa? Ai rabdare cu oamenii? Nu te sperie sa faci o factura? Ai un zambet de milioane?

Super! Te vrem in echipa noastra!

Program: 09:00 – 17:0 si 10:30, cu pauza de masa.

Responsabilitati principale: preluare apeluri telefonice si redirectionare catre consultanti, incasari clienti, realizare facturi, informare sold casa, preluare corespondenta clienti si notificarea acestora.

Crestere salariala in fiecare an – pentru primii 3 ani activitate, mentionata in contract.

Candidatul Ideal:

– Abilități de comunicare, deschidere la sugestii, gândire pozitivă

– Bună organizare, precizie, flexibilitate, nivel ridicat de atenție și concentrare

– Orientare către rezultate: eficiență, rezolvarea situațiilor și depășirea obstacolelor

– Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipa;

Cunoștințe avansate Office: Word