Reprezentant Tehnic Comercial – Zona Moldova

Full time @PROFESIONAL LEASING în Construcții , în Lemn / PVC
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : iunie 29, 2024
  • Salariu: 4.000 lei - 8.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Descriere job

Descrierea Companiei:

AXELEN, cu o experiență de 29 de ani în domeniul decorațiunilor, este un lider consacrat în piața de profil, oferind soluții inovatoare și de înaltă calitate pentru decorarea interioară și exterioară. Angajamentul nostru față de excelență și satisfacția clienților ne-a poziționat ca un reper de încredere în industrie. Pentru mai multe informații despre produsele și serviciile noastre, vizitează [www.axelen.ro](http://www.axelen.ro).

Responsabilități:

– Promovarea și vânzarea produselor de decorațiuni interioare și exterioare oferite de AXELEN.
– Identificarea și atragerea de noi clienți și parteneri de afaceri.
– Menținerea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
– Analiza nevoilor clienților și oferirea de soluții personalizate.
– Pregătirea ofertelor comerciale și negocierea contractelor.
– Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica oportunități de vânzare.
– Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite de către companie.

Cerințe:

– Experiență minimă de 3 ani în vânzări.
– Abilități de comunicare și negociere.
– Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
– Orientare către client și rezultate.
– Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.
– Cunoștințe de operare PC și experiență cu software CRM constituie un avantaj.

Oferim:

– Pachet salarial atractiv, inclusiv comisioane din vânzări.
– Oportunități de dezvoltare profesională și personală.
– Posibilitatea de a lucra într-o echipă de profesioniști dedicați.

Alătură-te echipei noastre și contribui la succesul AXELEN!

#Angajare #DezvoltarePiață #Vânzări #Decoratiuni #AXELEN #Cariera #Moldova #JobNou