Reprezentant Medical

Full time @DORNA MEDICAL în Medicină
  • Iasi, Romania
  • Dată publicare : martie 15, 2024
  • Aplică până la : martie 5, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență

Descriere job

Locatie: Iași,

Recrutăm un nou coleg pasionat de vânzări, pentru postul de 𝐑𝐄𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓𝐀𝐍𝐓 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐂𝐀𝐋 în Iași. Dacă vrei să îți dezvolți în continuare abilitățile cu obiectivul de a deveni un profesionist de top, atunci vrem să te cunoaștem!

Descrierea postului:

✅prezentarea portofoliului de servicii medicale;
✅creșterea permanentă a portofoliului de colaboratori (medici, clinici, spitale);
✅identificarea potențialilor colaboratori (medici, clinici, spitale) în vederea încheierii și derulării contractelor de furnizare a serviciilor medicale oferite de Dorna Medical;
✅coordonarea activității logistice;
✅promovarea permanentă a unei imagini pozitive a Clinicilor Dorna Medical în relația cu colaboratorii și potențialii colaboratori;
✅gestionarea portofoliului de colaborări și menținerea legăturii permanente cu aceștia;
✅întocmirea rapoartelor privind activitatea desfășurată;

Ești persoana pe care o căutăm dacă ai:

experiență pe un post similar;
studiile în următoarele domenii reprezintă un avantaj: Medicină/ Farmacie/ Bioinginerie Medicală/ Biologie/ Biochimie;
abilități lingvistice, limba engleză – nivel conversațional;
excelente abilități de comunicare, relaționare și negociere;
capacitate de organizare a activității individuale;
orientare către performanță și rezultate, atât individuale, cât și la nivel de echipă;
prezența agreabilă și proactivă;
cunoștințe de operare PC (Internet, MsOffice);
obligatoriu permis de conducere cat. B ;
ghidarea în activitate după valorile DORNA MEDICAL: calitate, seriozitate, promptitudine, profesionalism și inovație.

Dorna Medical îți va oferi următoarele beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masă;
Posibilitatea de a evolua și de a învăța, alături de o echipă de specialiști, care îți oferă sprijin în orientarea ta profesională.

Te așteptăm în echipa noastră!

CV-urile pentru postul de 𝐑𝐄𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓𝐀𝐍𝐓 𝐌𝐄𝐃𝐈𝐂𝐀𝐋 Iași se pot trimite la adresa de e-mail: cariere@dornamedical.ro