Programator

Full time @Selmark Advertising în IT / Telecom
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : martie 31, 2024
  • Aplică până la : mai 1, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Descriere job

🚀Alătură-te echipei noastre!
Dacă ești pasionat de programare și ai experiență solidă în WordPress și OpenCart, te invităm să te alături echipei noastre, unde inovația și creativitatea nu au limite!
💻 Responsabilități:
– Dezvoltare și mentenanță site-uri web pe WordPress și OpenCart.
– Abilități în PHP, HTML, CSS, JavaScript.
– Personalizare teme, integrare soluții, depanare.
✅ Cerințe:
– Experiență în PHP, HTML, CSS, JavaScript minim 2 ani
– Cunoștințe avansate WordPress și OpenCart.
– Orientare client, atitudine pozitivă.
🌟 Oferim:
– Salariu motivant, aliniat cu experiența și performanța;
– Echipă tânără și de gașcă, cu un mediu de lucru dinamic și prietenos;
– Bonusuri atractive raportate la rezultate;
– Oportunități de dezvoltare;
Trimite CV la adrian@agentie.marketing și alătură-te echipei noastre de programare!