OFFICE MANAGER

Full time @GENERAL BUSINESS SYSTEM S.R.L. în Comerț
  • Ilfov, Romania
  • Dată publicare : aprilie 10, 2024
  • Salariu: 5.000 lei - 5.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel studii Absolvent

Echipa Samsonite Romania se extinde si este in cautarea unei colege noi pentru pozitia de OFFICE MANAGER!

Candidatul ideal este o persoana serioasa, organizata.

Experienta in domeniul gestiunii contabile primare si notiuni de HR constituie un plus, operare pe calculator eventual experienta cu soft contabil (de preferat Charisma), abilitati de comunicare.

Activitatea se desfasoara la sediul companiei situat in judet Ilfov, sat Caldararu (com. Cernica) – zona Cora Pantelimon / metrou Republica.

Cerinte:

– Studii finalizate;

– Abilitati de a lucra in resurse umane/ recrutare personal pentru magazine;

– Cunostinte de operare intr-un soft contabil (Charisma sau un alt ERP constituie avantaj);

– Cunostinte de operare pe calculator;

– Abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

– Intampinarea invitatilor (persoanele care vin la sediul firmei)

– Gestionarea divereselor activitati administrative (primire corespondenta, etc.) si precum si, dupa caz, contabilitate primara;

– Recrutarea personalului pentru magazine, postarea anunturilor de angajare etc.

Oferta:

Salariu atractiv 5000 lei net iar masa de pranz este asigurata de companie.