urgent

Muncitor polivalent montaje si mentenanta piscine

Full time @PACIFIC în Construcții
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : aprilie 13, 2024
  • Aplică până la : aprilie 12, 2024
  • Salariu: 4.000 lei - 6.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de instalatii sanitare conform specificațiilor și standardelor companiei.
  • Realizarea deplasărilor în zona Moldovei și Bucureștiului pentru efectuarea lucrărilor la locația clientului.
  • Executarea lucrărilor de mentenanță și reparare la clienții existenți.
  • Efectuarea constatării defectiunii și efectuarea reparațiilor necesare în mod eficient și profesionist.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în instalatii sanitare și montaje.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Beneficii:

  • Salariu competitiv în concordanță cu experiența și performanța.
  • Pachet complet de beneficii.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Dacă vă considerați potrivit pentru această poziție și sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de email [adresa de email] sau să completați formularul de aplicare de pe site-ul nostru web.

Așteptăm cu interes să lucrăm împreună!

Competențe necesare