Muncitor Necalificat pentru Firma de Catering de Evenimente

Full time @Elegant Catering în Alimentară , în Comerț
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : iunie 6, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență
  • Nivel studii Necalificat

Firma noastră de catering specializată în organizarea de evenimente caută muncitori necalificați entuziaști și dedicați pentru a se alătura echipei noastre din sectorul 2, București. Dacă ești o persoană muncitoare, responsabilă și dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și plin de provocări, te invităm să aplici!

**Responsabilități:**

– Ajutarea la pregătirea și montarea echipamentelor și materialelor necesare pentru evenimente.

– Asistarea echipei de catering la pregătirea și servirea preparatelor.

– Debarasarea meselor și curățarea spațiilor de eveniment după încheierea acestora.

– Asigurarea curățeniei și ordinii în spațiile de lucru.

– Transportarea și manipularea materialelor și echipamentelor necesare pentru evenimente.

**Cerințe:**

– Nu este necesară experiență anterioară; oferim instruire la locul de muncă.

– Abilitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile.

– Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru, incluzând și weekenduri sau ore târzii.

– Condiție fizică bună pentru manipularea echipamentelor și materialelor grele.

– Atitudine pozitivă și dorința de a învăța și a se dezvolta profesional.

**Beneficii:**

– Salariu competitiv și oportunități de creștere profesională.

– Mediu de lucru plăcut și colegi prietenoși.

– Oportunitatea de a participa la evenimente diverse și interesante.

– Echipament de lucru și uniformă asigurate de firmă.

– Transport asigurat pentru deplasările la evenimente.