MPPRODOROM SRL angajeaza 2 electricieni

Full time @MP PRODOROM SRL în Construcții
  • Cluj, Romania
  • Dată publicare : iulie 5, 2024
  • Salariu: Negociabil

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Alătură-te Echipei Noastre ca Electrician în Construcții!

Descrierea Postului:

Suntem o companie dinamică și inovatoare din Cluj-Napoca, Judetul Cluj, și căutăm electrician în construcții cu experiență pentru a ne sprijini în proiectele noastre de instalații electrice interioare rezidențiale și industriale, montare panouri fotovoltaice, bransamente electrice de joasă și medie tensiune – aeriene și subterane, posturi de transformare.

Ce Căutăm la Tine:

  • Educație și Specializare: Studii medii de specialitate (liceu profil electric/electrotehnic/electronic) – reprezintă un avantaj semnificativ.
  • Experiență: Minimum 2 ani de experiență în domeniu.
  • Certificare: Autorizație (certificare) ANRE – constituie un avantaj.
  • Cunoștințe Tehnice: Cunostințe medii de electronică și automatizări industriale – un plus valoros.
  • Aptitudini Personale: Adaptabilitate rapidă, atenție la detalii, dinamic și orientat spre soluții.
  • Abilități Sociale: Capacitatea de a lucra eficient în echipă și bune abilități de comunicare.
  • Permis de Conducere: Categoria B – un plus binevenit.

Ce Îți Oferim:

  • Stabilitate și Securitate: Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
  • Recompensare Corectă: Salariu motivant și majorări salariale periodice bazate pe performanță și competențe.
  • Mediu de Lucru Plăcut: O echipă unită, prietenoasă și profesionistă care te va susține la fiecare pas.

De Ce Să Te Alături Nouă?

  • Proiecte Provocatoare: Participă la proiecte diverse și complexe care îți vor pune în valoare abilitățile.
  • Dezvoltare Profesională: Oportunități de formare continuă și avansare în carieră.
  • Recunoaștere și Respect: Apreciem și răsplătim munca și dedicarea fiecărui membru al echipei.

Cum Să Aplici:

Dacă te potrivești descrierii și ești gata să faci parte din echipa noastră, trimite-ne CV-ul tău la [scmpprodoromsrl@gmail.com] sau sună-ne la [0745112994] pentru mai multe detalii.

Nu rata șansa de a lucra într-un mediu profesionist și prietenos!