Montator panouri fotovoltaice

Full time @VOLT EXPERT în Energetică
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : martie 15, 2024
  • Aplică până la : martie 15, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Dorim sa creem o echipa noua, cautam colegi cu abilitati tehnice si cunostiinte in domeniul electric, cu deschidere la noi tehnologii si capacitatea  de a  lucra in echipa.

Descrierea postului:

  • Montarea si fixarea panourilor pe structuri noi.
  • Instalarea legaturilor electrice ale panourilor.
  • Munca in aer liber si la inaltime

Cerinte:

  • Experienta in montajul panourilor fotovoltaice constituie avantaj
  • Abilitati tehnice, gasirea de solutii rapid
  • Angajament la locul de lucru.
  • Abilitatea de a lucra in echipa.
  • Permis de conducere

Va oferim:

  • Salariu corespunzator cu experienta
  • Bonus lunar
  • Diurna si cazare pentru deplasari in afara localitatii
  • Haine de lucru si echipament specializat pentru muncă.

Descriereacompaniei

Voltexpert  esteo companie specializata in comercializarea componentelor si  instalarea sistemelor  fotovoltaice  cu echipamente de calitate, durabile si fiabile iar cu ajutorul echipei noastre de specialisti oferim solutia potrivita pentru nevoile energetice rezidentiale sau industriale. Obiectivul nostru este sa ajungem unul din principalii instalatori , distribuitori de sisteme fotovoltaice din Romania.

Competențe necesare