Montator panouri fotovoltaice

Full time @Energy System în Construcții
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : martie 19, 2024
  • Salariu: 4.000 lei - 6.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Dorim sa creem o echipa noua, cautam colegi cu abilitati tehnice si cunostiinte in domeniul electric, cu deschidere la noi tehnologii si capacitatea  de a  lucra in echipa.

Descrierea postului:

  • Montarea si fixarea panourilor pe structuri noi.
  • Instalarea legaturilor electrice ale panourilor.
  • Munca in aer liber si la inaltime

Cerinte:

  • Experienta in montajul panourilor fotovoltaice constituie avantaj
  • Abilitati tehnice, gasirea de solutii rapid
  • Angajament la locul de lucru.
  • Abilitatea de a lucra in echipa.
  • Permis de conducere

Va oferim:

  • Salariu corespunzator cu experienta
  • Bonus lunar
  • Diurna si cazare pentru deplasari in afara localitatii
  • Haine de lucru si echipament specializat pentru muncă.