Mecanic fabrica de confectii fără experiență

Full time @PROFESIONAL LEASING în Textilă
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : aprilie 4, 2024
  • Salariu: 3,400.00 RON - 3,750.00 RON / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență
  • Nivel studii Necalificat

Ai terminat un profil tehnic și dorești să îți faci o cariera ? Dacă da, ți-am pregătit un program de dezvoltare pentru poziția de mecanic, în cadrul departamentului nostru de producție.

Ce veți face?

  • Veți parcurge toți pașii pentru a învăța meseria de mecanic alături de cei mai buni profesioniști din producție;
  • Veți învăța operații de întreținere, reparații și mentenanță mecanică fina, în special pentru mașini industriale electrice de cusut.

Cerințe:

  • Absolvent studii tehnice;
  • Capacitate de adaptare si învățare rapidă;
  • Persoana dinamică și responsabilă;
  • Capacitate de lucru in echipă;
  • Abilități tehnice in domeniul mecanic;
  • Experiența in mecanica fina – reparație si întreținere mașini de cusut cel puțin 2 ani – reprezintă un avantaj;

Responsabilități:

  • Efectuarea de activități specifice de întreținere neplanificata/ planificata asupra echipamentelor de producție pentru a asigura disponibilitatea tehnica a acestora;
  • Folosirea corecta a uneltelor/ dispozitivelor, a pieselor de schimb si a metodelor specifice pentru activitățile de întreținere a echipamentului de producție;
  • Sugestii de îmbunătățire a procesului de mentenanță si a echipamentului de producție;
  • Oferă suport in găsirea soluțiilor tehnice alternative in cazul defecțiunilor echipamentelor care nu pot fi reparate;
  • Este responsabil de activitățile de reparații si întreținere a echipamentelor si utilajelor din secțiile de producție si se asigura de continuitatea fluxului de producție;

Beneficii:

  • Salariu corespunzător cu experiența;
  • Tichete de masa in valoare de 35 lei / zi lucrată;
  • Tichete cadou de Sărbători
  • Transport asigurat sau decontat integral;
  • Facilitate pentru masa de prânz;
  • Bonus de loialitate;
  • Bonus daca ne recomanzi un prieten/vecin;
  • Program de lucru intr-un singur schimb;

Ne poți suna oricând la numărul 0771.038.021

Prin aplicarea la acest job, sunteți de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform regulamentului privind prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date sunt necesare în procesul de recrutare.

Competențe necesare