Inginer textile / calitate entry level

Full time @PROFESIONAL LEASING în Textilă
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : aprilie 21, 2024
  • Salariu: 4.000 lei - 6.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Profil candidat:

  • Studii superioare tehnice finalizate (Industria Textila / Controlul Calitatii);
  • Experienta in managementul calitatii (sistem & procese) ;
  • Experienta in gestionarea neconformitatilor;
  • Cunostinte MS Office: Word, Excell, Power Point;
  • Disponibilitate la deplasari si la program prelungit.

Sarcini si responsabilitati ale titularului postului:

  • Asigura suport in organizarea si coordonarea departamentului de calitate;
  • Monitorizeaza și evalueaza procesele de producție pentru a garanta conformitatea produselor finite cu standardele de calitate stabilite;
  • Asigura suport la organizarea activitatii de asigurare a calitatii in procesul de productie;
  • Investigarea non-conformităților și reclamațiilor legate de calitate și implementarea măsuri corective pentru a preveni recurența lor;

Beneficii:

  • Salariu in functie de experienta
  • Tichete de masa in valoare de 35 lei / zi lucrata
  • Tichete cadou de Sarbatori
  • Transport asigurat sau decontat integral
  • Cazare decontata
  • Facilitate pentru masa de pranz
  • Bonus de loialitate
  • Program de lucru intr-un singur schimb
  • Conditii de munca la standarde europene