Inginer mecatronicist / electrician (m/f/d)

Full time @Trummer Personalservice în Mașini / Auto
  • Germany
  • Dată publicare : mai 29, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Cerințe:

  • Dați dovadă de un comportament prudent și sunteți apt fizic
  • Te caracterizezi prin fiabilitate, grija, rezistenta, viteza si flexibilitate
  • Sunteți dispus să lucrați în ture și să lucrați ocazional sâmbăta

Noi oferim:

  • Un salariu interesant
  • Contract de munca permanent, norma intreaga
  • Îmbrăcăminte de lucru de înaltă calitate
  • Plata în avans este posibilă la data de 1 a fiecărei luni
  • Misiuni pe termen lung, perspective pe termen lung și oportunități foarte bune de preluare cu clienții noștri
  • Remunerarea peste tarif conform contractului colectiv BAP/DGB
  • Servicii aditionale
  • Plata orelor suplimentare

Responsabilități:

  • Realizarea de ansambluri electrice si electromecanice
  • Efectuarea lucrărilor electrice de bază
  • Asamblare prin cablare, conectare, așezare și sertizare componente electrice și electromecanice
  • Compilare în ansambluri și sisteme funcționale
  • Utilizarea specificațiilor tehnice, cum ar fi desene, liste de piese și documente de cablare