Inginer constructor CFDP / Constructii Civile junior/senior

Full time @FIALD IMOBILIARE în Construcții
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : ianuarie 22, 2024
  • Aplică până la : martie 31, 2024
  • Salariu: 4.000 lei - 6.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Candidatul Ideal

  • Studii tehnice de specialitate CFDP/Constructii civile
  • Cunoștințe de operare pe calculator: Microsoft Office (Word, Excel), AutoCAD
  • Permis categoria B
  • Bune abilitati tehnice, analitice si organizatorice
  • Disponibilitate pentru lucru in deplasare

Descrierea jobului

  • Coordonarea si verificare activitatii de executie a lucrarilor executate de peronalul propriu sau subcontractat
  • Aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru, specifice in domeniul constructiilor
  • Pastrarea legaturii cu reprezentantii beneficiarului in santiere
  • Intocmirea necesarului de materiale, urmarirea aprovizionarii la timp pe santiere conform comenziilor
  • Raspunde de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului, de respectarea graficului de executie
  • Intocmirea situatiilor de lucrari si oferirea de informatii reale, legate de studiul fizic al lucrarilor

Ceea ce oferim:

Pachet salarial corespunzator cu experienta:

  • entry level 3.500 – 5.000 lei
  • senior 6.000 – 10.000 lei
  • Instrumente de lucru specifice telefon, laptop, masina pentru deplasari in timpul serviciului
  • Decont transport sau cazare in cazul relocarii
  • Diferite bonificatii

Competențe necesare