Gestionar pentru Firmă de Catering Evenimente – Sector 2

Full time @Elegant Catering în Alimentară , în Comerț
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : iunie 6, 2024

Firma noastră de catering specializată în organizarea evenimentelor este în căutarea unui gestionar dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre. Locația postului este în Sectorul 2, București. Căutăm o persoană dinamică, cu abilități excelente de gestionare și o atitudine orientată spre detalii.

**Responsabilități:**

– Gestionarea stocurilor de produse alimentare și echipamente

– Menținerea unui inventar precis și actualizat

– Plasarea comenzilor către furnizori și monitorizarea livrărilor

– Coordonarea activităților de depozitare și distribuție a produselor

– Asigurarea conformității cu normele de igienă și siguranță alimentară

– Colaborarea strânsă cu echipa de bucătari și organizatori de evenimente

– Participarea la organizarea logisticii pentru evenimente

**Cerințe:**

– Experiență anterioară în gestionarea stocurilor, preferabil în industria alimentară sau a evenimentelor

– Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului

– Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office)

– Atenție la detalii și abilitatea de a lucra sub presiune

– Abilități bune de comunicare și lucru în echipă

– Permis de conducere categoria B reprezintă un avantaj

**Beneficii:**

– Salariu competitiv și bonusuri de performanță

– Mediu de lucru dinamic și plăcut

– Posibilități de dezvoltare profesională

– Traininguri și cursuri de specializare