GESTIONAR INAN

Full time @INAN IMPEX în Alimentară
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : aprilie 13, 2024
  • Aplică până la : aprilie 12, 2024
  • Salariu: 3.600 lei - 4.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Firma INAN, producător de produse de panificație cu o reputație solidă în industrie, caută un gestionar responsabil și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Bacau, CaleaMoldovei, nr 62.

Dacă aveți experiență în gestionarea stocurilor și a echipamentelor, sunteți organizat și orientat către rezultate, vă așteptăm să faceți parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Gestionarea eficientă a stocurilor de produse.
  • Supervizarea procesului de recepție și expediere a mărfii.
  • Intocmirea documentelor de gestiune.
  • Monitorizarea nivelului de inventar și realizarea rapoartelor corespunzătoare.
  • Asigurarea conformității cu standardele de igienă și siguranță alimentară în depozit.
  • Coordonarea și gestionarea personalului de depozit.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară constituie un avantaj.
  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.
  • Cunoștințe de bază în utilizarea sistemelor informatice și a echipamentelor de depozitare.
  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Beneficii:

  • Salariu  3.000 –  3.500 lei net
  • Tichete de masa 30 lei/ zi lucrata.
  • Bonificatii in functie de profitul magazinului
  • Se deconteaza transportul la servici in oras,
  • Salariatii au discount la achizitia de produse din magazinele proprii

Program de lucru:

Luni- Vineri : 08,00- 16,00.

Cu posibilitatea sa treacă de 16,00 in funcție de cum cum vin furnizorii cu marfa

Dacă sunteți interesat să faceți parte din echipa noastră și să contribuiți la succesul nostru continuu, vă rugăm să completați formularul de aplicare disponibil pe site-ul nostru web.

Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Competențe necesare