Consilier Juridic

Full time @EADORIS ROMANIA SRL în Prestări servicii
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : iulie 19, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Descriere job

Intra cu dreptul in lumea consultantei!

Daca vrei performanta si oportunitati reale pentru cariera ta, aplica pentru pozitia de consiler juridic!

Angajam CONSILIER JURIDIC.

Conditii: absolvent DREPT, cu sau fara experienta (te invatam noi tot ce trebuie sa stii! 🙂

Spirit de echipa, corectitudine, responsabilitate.

Abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

Abilitati de organizare si planificare a activitatilor, atentie la detalii

Responsabilitati principale: redactare dosare pentru depunere la Registrul Comertului, consultanta si consiliere juridica pentru clientii companiei.

Mediu de lucru dinamic si placut.

Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Majorare salariala dupa fiecare an de activitate (cel putin in primii 3 ani, dar de obicei, an de an vrem sa spunem ca si peste cei 3 ani). In 20 de ani, nu exista situatie ca vreun salariat pe oricare din firmele din Grup sa nu fi primit majorarea.

Fie vreme buna, fie vreme rea! Bineinteles, a existat si performanta din partea angajatului.

Extra zile de concediu, aditionale zilelor de concediu legale.

Program: 9:00 – 17:30

Daca te regasesti in descriere te invitam sa aplici direct sau sa ne trimiti CV-ul.