Camerista de hotel – in Otopeni

Full time @Comtel Focus SA în Turism / HoReCa
  • Otopeni, Romania
  • Dată publicare : mai 16, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență
  • Nivel studii Necalificat

Descriere job

Ti-ar placea sa faci parte din echipa hotelului nostru?
Iti place sa fii o gazda buna si sa iti desfasori activitatea cu buna dispozitie si zambitoare…

Te diferentiezi prin:

Ai o experienta de lucru de minim 2 ani in postul de camerista de hotel.

Ai calificare de camerista de hotel.

Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare interpersonala.

Esti disciplinata, harnica, responsabila si orientata preponderent catre indeplinirea obiectivelor si nevoilor oaspetilor.
Iti place sa lucrezi in echipa dar, in acelasi timp, esti o persoana multitasking.
Esti o persoana dedicata, punctuala si perseverenta.

Responsabilitatile postului:

  • efectuarea curateniei in camerele de hotel si in spatiile publice ale hotelului, conform standardelor si respectand procedurile de lucru;
  • utilizarea eficienta a produselor de curatenie, a echipamentelor si a bunurilor folosite in munca.

Programul de lucru este in ture de 8 ore/zi

Oferim urmatoarele beneficii :

  • abonament servicii medicale
  • tichete de masa
  • decontare transport
  • cantina
  • prime si beneficii de performanta, prima anuala de vacanta etc.