Boeru’s Doner – Lucrători Fast Food Fără Experiență!

Full time @PROFESIONAL LEASING în Alimentară
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : iunie 10, 2024
  • Salariu: 3.000 lei - 4.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Fără experiență
  • Nivel studii Necalificat

Descriere job

Despre noi:

Boeru’s Doner este dedicat să ofere clienților noștri produse delicioase și servicii de calitate. Ne extindem echipa și căutăm personal dedicat și entuziast, chiar dacă nu ai experiență anterioară în domeniu.

Căutăm personal fără experiență pentru a se alătura echipei noastre!

Oferim:

– Salariu atractiv: 3000-4000 lei net

– Program de lucru full-time: 2 zile muncă, urmate de 2 zile libere

– Mese asigurate: Nu trebuie să-ți faci griji pentru prânz sau cină!

– Plata orelor suplimentare

Responsabilități:

– Pregătirea și servirea produselor de fast food

– Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru

– Oferirea de servicii prietenoase și eficiente clienților

– Respectarea standardelor de calitate și siguranță alimentară

Cerințe:

– Seriozitate și dorința de a învăța

– Abilități de comunicare și relaționare cu clienții

– Capacitatea de a lucra în echipă

– Flexibilitate și disponibilitate pentru programul de lucru stabilit

Beneficii:

– Mediu de lucru dinamic și plăcut

– Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră

– Sprijin și formare din partea echipei noastre experimentate

Cum să aplici:

Pentru mai multe informații, ne poți contacta la numărul de telefon: 0758339084

Alătură-te echipei Boeru’s Doner și începe-ți cariera într-un mediu prietenos și dinamic!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!