Asistent manager

Full time @DOOR TO DOOR PROJECT SRL în Alimentară
  • Dată publicare : aprilie 4, 2024
  • Salariu: 2.500 lei - 3.500 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Mid level (2-5 ani)

Aveti abilitati bune de organizare, comunicare si prioritizare a sarcinilor? S-ar putea sa fiti noua noastra Secretara!

Responsabilitati:
• Preluati, directionati apelurile telefonice, mesajele;
• Pregatiri scrisori, e-mailuri, memorii, prezentări și rapoarte;
• Printati, fotocopiati, arhivati documente relevante (posta, e-mail, fax);
• Organizati agenda zilnice cu intalniri si sedinte;
• Pregatiti rapoarte si prezentari specifice (grafice, ppt, etc);
• Organizati, participati si executati intalnirile de echipa;

Cerinte:
•Cunoștințe bune MS Office si engleza;
• Abilitati de prioritizare a activității și respectare a termenelor limită;
• Persoană responsabilă, ordonată, corectă și serioasă;
• Bune abilități de comunicare și relaționare.

Competențe necesare