Asistent Manager cu Atribuții de Resurse Umane

Full time @IDEAL FEROLUC în Comerț
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : mai 28, 2024
  • Salariu: 3.000 lei - 4.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Calificat

**IDEAL FEROLUC SRL Angajează Asistent Manager cu Atribuții de Resurse Umane!**

IDEAL FEROLUC SRL este o companie dedicată comercializării de accesorii funcționale și decorative pentru mobilier, tapițerie, dulgherie și tâmplărie. Ne mândrim cu produsele noastre de calitate și cu angajamentul nostru față de clienți. Pentru a ne consolida echipa, căutăm un Asistent Manager cu atribuții de resurse umane.

**Responsabilități:**

– Gestionarea documentelor și a corespondenței

– Planificarea și organizarea întâlnirilor și evenimentelor

– Susținerea activităților administrative zilnice ale companiei

– Administrarea dosarelor de personal și a documentelor aferente

– Coordonarea procesului de recrutare și selecție a noilor angajați

– Realizarea și actualizarea fișelor de post și a altor documente specifice resurselor umane

– Menținerea legăturii cu instituțiile și autoritățile relevante pentru activitatea de resurse umane

– Implementarea și monitorizarea procedurilor și politicilor de resurse umane

**Cerințe:**

– Studii superioare finalizate, preferabil în domeniul administrativ sau resurse umane

– Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj

– Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului

– Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)

– Abilități excelente de comunicare și relaționare

– Capacitatea de a lucra independent și în echipă

– Cunoștințe bune de legislație a muncii reprezintă un avantaj

**Oferim:**

– Salariu competitiv: 3000-4000 lei net, în funcție de experiență și calificări

– Tichete de masă

– Program de lucru de luni până vineri, orele 08:00 – 16:30

– Mediu de lucru dinamic și profesionist

– Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră

– Pachet de beneficii atractiv

Dacă ești o persoană organizată, proactivă și dorești să te alături unei echipe dedicate și profesioniste, te invităm să ne trimiți CV-ul tău

Pentru mai multe informații, ne poți contacta la numărul de telefon: 0758339084

Alătură-te echipei IDEAL FEROLUC SRL și contribuie la succesul nostru!

Competențe necesare