Asistent implementare software MEFI.ro

Full time @LIKE WEB SRL în IT / Telecom
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : mai 20, 2024
  • Salariu: 3.000 lei - 5.000 lei / lună

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Descriere job

Candidatul Ideal

Abilități Tehnice:
Capacitate de a înțelege rapid și eficient funcționalitatea unui software.Dorință de Învățare:
Entuziasm pentru a se familiariza cu noile tehnologii și soluții de business.

Gândire Analitică:
Aptitudini de analiză și rezolvare a problemelor tehnice.

Abilități Interpersonale:
Comunicare clară și eficientă, capacitate de colaborare în echipă.

Cunoștințe Minime de Business:
Înțelegerea de bază a proceselor de business și a modului în care acestea sunt gestionate.

Organizare și Planificare:
Abilități excelente de gestionare a timpului și atenție la detalii.

Descrierea jobului

Implementare și Configurare:
Asistarea în implementarea și configurarea platformei MEFI.Personalizare și Integrare:
Adaptarea platformei MEFI la nevoile specifice ale clienților (nu necesită cunostinte de programare).

Suport Tehnic:
Oferirea de suport tehnic și instruire pentru utilizatori.

Automatizare:
Implementarea de soluții pentru automatizarea proceselor.

Securitate:
Asigurarea securității datelor și gestionarea accesului în platformă.

Colaborare:
Lucrul îndeaproape cu echipele de vânzări și marketing pentru optimizarea proceselor de business.