Mecanic trotinete electrice si montaj scutere

Full time Part time @ARTEMIS SRL în Mașini / Auto
  • Alba Iulia, Romania
  • Dată publicare : mai 10, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Necalificat

Descriere job

Candidatul Ideal

minim studii medii cunostinte minime de utilizare a PC-ului seriozitate si stabilitate dorinta de invatare implicare si responsabilitate, orientarea catre calitatea serviciului prestat si catre client punctualitate si rabdare abilitatea de a lucra cu componente de dimensiuni mici indemanare in utilizarea sculelor si instrumentelor electrice intelegerea modului de asamblare si dezasamblare a unui produs organizare si disciplina, atentie mare la detalii si abilitatea de a lucra in echipa

Descrierea jobului

Descriere job si atributii:

  • experienta în domeniu nu este necesara, insa constituie un avantaj
  • stabilirea telefonic a programarile clientilor
  • completarea fisei de service, a documentelor de constatare
  • repararea problemelor mecanice minore ale trotinetelor, pene
  • efectuarea diagnozelor si testarea post-reparatie a produselor sosite in service – garantie si post-garantie
  • intocmirea necesarului, evidenta si raportarea tehnica referitoare la activitatile desfasurate

Beneficii:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • sarbatori legale libere
  • oferim training in vederea sporirii abilitatilor, precum si stabilitate in cadrul firmei
  • posibilitatea de aprofundare a cunostintelor de electrica/electronica, prin efectuarea de reparatii la o gama larga de vehicule electrice
  • un loc de testare si reparatii echipat cu tot ce e necesar
  • cafea si apa zilnic