Bucătar/ Ajutor de Bucatar Fast-Food Pasionat și Creativ!

Full time @Urban Savor în Alimentară
  • Bucuresti, Romania
  • Dată publicare : mai 16, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)
  • Nivel studii Absolvent

Descriere job

*Locație:* București, Sector 1

*Descriere:*
Dacă ești pasionat de gătit și dornic să faci parte dintr-o echipă dinamică, te invităm să aplici pentru postul de bucătar/ ajutor de bucatar în cadrul restaurantului nostru de fast-food din București, Sector 1

*Responsabilități:*
– Pregătirea și gătirea diverselor preparate fast-food conform standardelor noastre de calitate
– Menținerea curățeniei și igienei în bucătărie conform normelor HACCP
– Gestionarea stocurilor de materii prime și inventarului
– Colaborarea eficientă cu restul echipei pentru asigurarea unui flux de lucru optim

*Cerințe:*
– Experiență anterioară într-o poziție similară este un avantaj, dar nu este obligatorie
– Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului
– Capacitatea de a lucra sub presiune într-un mediu agitat
– Certificat de igienă alimentară reprezintă un avantaj

*Beneficii:*
– Salariu competitiv și bonusuri de performanță
– Mediu de lucru dinamic și plăcut
– Oportunități de avansare în cadrul companiei

Dacă ai o atitudine pozitivă și ești gata să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email urbansavor@yahoo.com sau sună la numărul de telefon 0736-333-678 pentru mai multe detalii.
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și fii parte din experiența noastră culinară unică!