Agent back office

Full time @VOLT EXPERT în Energetică
  • Bacau, Romania
  • Dată publicare : martie 15, 2024
  • Aplică până la : martie 15, 2024

Detalii job

  • Nivel carieră Entry level (<2 ani)

Descriere job

Cerinţe:

  • experienta in domeniul ACHIZITIILOR PUBLICE / procedurile de atribuire ,pregatirea documentatiei pentru licitatii si operare in SEAP/SICAP
  • disponibilitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica
  • abilitatea de a lucra in echipa si orientarea catre rezultate
  • cunostinte foarte bune de operare pe calculator .
  • comunicare eficienta  atat  verbal cat si in scris.

Responsabilităţi:

  • Gestioneaza catalogul electornic SEAP si se asigura de corectitudinea  datelor  introduse;
  • Intocmeste documentatia  pentru a participa la procedurile de achizitie publica din SEAP;
  • Gestioneaza portofoliul de client  alocat, transmite clientilor toate ofertele;
  • Receptioneaza si  prelucreaza  comenzile  emise de clienti;
  • Urmarirea modificarilor  legislative privind achizitiile publice.

Ce oferim

  • Salariu fix corespunzator cu experienta
  • Diferite bonificatii in functie de rezultate
  • Instrumente de lucru specific

Program de lucru

Luni- Vineri : 08.00-16.00

Descriereacompaniei

Voltexpert  esteo companie specializata in comercializarea componentelor si  instalarea sistemelor  fotovoltaice  cu echipamente de calitate, durabile si fiabile iar cu ajutorul echipei noastre de specialisti oferim solutia potrivita pentru nevoile energetice rezidentiale sau industriale. Obiectivul nostru este sa ajungem unul din principalii instalatori , distribuitori de sisteme fotovoltaice din Romania.

Competențe necesare